Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Najedzeni Fest! i Stowarzyszenie Kobiety i Wino zapraszają na niezwykłe seminarium , „KOBIECY PIERWIASTEK ENOLOGII”, poświęcone kobietom, które w znaczący sposób wpłynęły na rozwój światowego winiarstwa. Dodatkowo, wykład uświetni degustacja win stworzonych kobiecą ręką. Nie może być inaczej.

Od Veuve Cliquot przez Baroness de Rothchild do Jancis Robinson. To historia „sufrażystek” świata winiarskiego na obydwu półkulach, które walczyły o równe prawa do edukacji winiarskiej, występowania w panelach degustacyjnych i jurorskich oraz o prawo do głosu w świecie winiarskim. Opowieść o staraniach, by opinia kobiet miała istotne znaczenie na podaż i popyt wina co doprowadziło do sukcesów dzisiejszych producentek wina, enolożek, sommelierek i dziennikarek winiarskich na całym świecie.

O łączeniu obowiązków życia prywatnego z rozwojem kariery zawodowej i sukcesach opiniotwórczych liderek światowego winiarstwa opowiedzą Zuznna Biel, Wiceprezes Stowarzyszenia Kobiety i Wino i Tatiana Mucha, właścicielka Galicia Wine & Travel Tours Odwiedź winnicę.

Bilety do kupienia online.
Bilet ulgowy 30 zł./os. dla członkiń Stowarzyszenia Kobiety i Wino
Bilet normalny 40 zł./os.
Kontakt: biuro@kobietyiwino.com

W seminarium i degustacji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.